Yükleniyor...
İçeriğe atla

Kurumsal Bağlantılar 

 

 

  • TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ (TİM)

-TİM DIŞ TİCARET DANIŞMANLIK MERKEZİ

 

 

 

 

 

  • E-İMZA

                        - TUBITAK UEKAE


-Güvenli elektronik imza için nitelikli elektronik sertifika üretimi ve yönetimi: Nitelikli elektronik sertifikalar, belgeyi imzalayan kişinin kimliğini doğrulamak amaçlı kullanılırlar. Ayrıca bu sertifikalar elektronik verinin herhangi bir değişikliğe uğramadığını garanti etmek amaçlı kullanmaktadırlar.
 

-Niteliksiz genel kullanım amaçlı e-imza için elektronik sertifika üretimi, veritabanları, uygulamalar ve domain log-on sertifikaları üretimi, e-mail koruma, SSL sunucu koruma ve VPN log-on amaçlı sertifikaların üretimi, kod (program) imzalama amaçlı sertifika üretimi mecvuttur.
 

-Şirketlerin var olan bilgi sistemleri altyapısını e-imza uyumlu hale getirici yazılım kütüphaneleri sağlanmaktadır. (applet ve API gibi).
 

-Güvenli zaman damgalama hizmeti verilmektedir (Time Stamp Services). Güvenli zaman damgalama hizmeti, bir veri veya belgenin yaratılma ve değiştirilme tarihinin güvenli olarak zaman kaydı ile ilişkilendirilmesi işlemidir.
 

-Bilgi Güvenliği Eğitimleri, Bilgi Güvenliği Sızma Testleri, Bilgi Güvenliği Konfigürasyon Testleri, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Danışmanlığı, COBIT Danışmanlığı, İş Sürekliği Danışmanlığı hizmeti verilmektedir.
 

-Güvenlik Duvarı uygulamaları mevcuttur.
 

-Ortak Kriter Testleri, Akıllı Kart Güvenlik Testleri yapılmaktadır.